Offer

showme agency

Oferta Showme jest kierowana zarówno do Artystów jak i do Firm oraz Producentów

Nasze działania są kreowane przez starannie dobrany do danego zadania Team profesjonalistów, w skład którego wchodzą:
tancerze, modele, choreografowie, muzycy, fotografowie, ludzie filmu i reklamy, media, producenci i projektanci mody, styliści, specjaliści ds. wizerunku.

OFERTA OBEJMUJE:

Kreowanie pokazów

tanecznych i modowych na wysokim poziomie i o innowacyjnym charakterze. Każdy występ jest przygotowywany specjalnie na daną okazję i dopasowany do tematyki i charakteru imprezy. Podejmujemy się każdego wyzwania, projektujemy, tworzymy choreografię, przenosimy wizję klienta wprost na scenę. Pokazy tworzą profesjonalni tancerze (wszystkie style taneczne). Dbamy o to by każdy kreowany przez nasz Team występ był niepowtarzalny i zaskakujący, dbamy o odpowiedni przekaz artystyczny, choreografię i dopasowane do niej autorskie kostiumy. Wydarzenia, którym towarzyszą nasze pokazy są niezapomnianym widowiskiem. Dodatkowo zadbamy o oprawę wizualną, fotograficzno filmową, medialną.

Promowanie Artystów

Poprzez tworzenie i rozwój wizerunku, tworzenie materiałów promocyjnych, pośredniczenie w zawieraniu kontraktów, rozwój kontaktów biznesowych. Działamy lokalnie i międzynarodowo angażując naszych Artystów w projekty i zadania zgodne z ich umiejętnościami.

Pokazy mody
prezentacja produktów - Showme kieruje swoją ofertę do projektantów ubrań, butów, biżuterii itp., którzy chcieliby pokazać swój produkt w innowacyjny sposób – kreujemy pokazy mody, pokazy mody taneczne, pokazy mody z historią i przekazem.
Kampanie reklamowe
Showme kieruje swoją ofertę do producentów wszelkich produktów, którzy są zainteresowani stworzeniem innowacyjnej kampanii reklamowej dla swojej firmy, produktu, działań.
Zajęcia i warsztaty
z zakresu: taniec, moda, kreowanie wizerunku, fotografia. A także taniec i moda, taniec i psychologia.

ZAUFALI NAM

Z naszych usług do tej pory skorzystali:

OPINIE

Heron Live Hotel

Serdecznie dziękujemy artystom z SHOWME Agency, którzy 27 kwietnia uświetnili wieczorną galę Osobowości Polskiego Sportu oraz zakończenia IV Mistrzostw Polski Biznesu, Artystów i Sportu w Snookerze.


Występ tancerzy był dobrze dopracowany w każdym szczególe. Świetna koncepcja i zmysłowa choreografia łącząca w sobie różne style taneczne była odpowiednia do tematyki i charakteru imprezy.


Tancerze  przenieśli wszystkich widzów w „świat luster”, iluzji i chwilowego zapomnienia.
Dziękujemy za współpracę

Heron Live Hotel

2019-05-23T07:23:59+01:00

Heron Live Hotel

Serdecznie dziękujemy artystom z SHOWME Agency, którzy 27 kwietnia uświetnili wieczorną galę Osobowości Polskiego Sportu oraz zakończenia IV Mistrzostw Polski Biznesu, Artystów i Sportu w Snookerze. Występ tancerzy był dobrze dopracowany w każdym szczególe. Świetna koncepcja i zmysłowa choreografia łącząca w sobie różne style taneczne była odpowiednia do tematyki i charakteru imprezy. Tancerze  przenieśli wszystkich widzów w „świat luster”, iluzji i chwilowego zapomnienia. Dziękujemy za współpracę

Nitschke Events, Maestato

Z firmą ShowMe miałem okazję współpracować podczas IV Mistrzostw Polski Biznesu, Artystów i Sport w Snookerze.
Swoim występem spełnili w 100% nasze oczekiwania. Idealnie dopasowali układy taneczne do rodzaju naszego wydarzenia oraz miejsca, w którym było ono organizowane. Profesjonalne podejście w każdej kwestii usprawniło całą organizację i nadało Gali wręczenia nagród dodatkowego wyrazu artystycznego


Marcin Nitschke
Organizator MPBAiS w Snookerze

Marcin Nitschke

2019-05-23T12:51:58+01:00

Marcin Nitschke

Z firmą ShowMe miałem okazję współpracować podczas IV Mistrzostw Polski Biznesu, Artystów i Sport w Snookerze. Swoim występem spełnili w 100% nasze oczekiwania. Idealnie dopasowali układy taneczne do rodzaju naszego wydarzenia oraz miejsca, w którym było ono organizowane. Profesjonalne podejście w każdej kwestii usprawniło całą organizację i nadało Gali wręczenia nagród dodatkowego wyrazu artystycznego Marcin Nitschke Organizator MPBAiS w Snookerze

KONTAKT

Będzie nam miło odpowiedzieć na wszystkie Wasze pytania.

Showme Agency
Monika Przewłocka
Tel: +48 607 363 110
e-mail: info@showme-agency.com

NIP: 9261449666
REGON: 977921858

 

 

Stowarzyszenie Showme
ul. Kazimierza Wielkiego 15/1a
65-047 Zielona Góra
NIP: 9261475770
REGON: 97073447
KRS: 0000066783